O nás

Co je to moje skříňka

Zařizujete si svůj domov, pokoj nebo kancelář a chtěli byste mít vše funkční, uspořádané, praktické, originální a pěkné. A co když máte vysoké nároky, speciální estetické požadavky či atypické prostory a zároveň omezené prostředky? Moje skříňka se Vám dokonale přizpůsobí tak, jak budete potřebovat. Bude přesná nejen svými rozměry, vzhledem a kvalitou, ale také úrovní připravenosti dle Vašich požadavků s ohledem na Vaše schopnosti a finanční možnosti. Už máte představu? Pusťte se do navrhování...

V čem jsme jiní, unikátní?

Určitě jste se mnohokrát setkali s problémem, jak vyřešit vybavení nějakého prostoru vhodným nábytkem. Pravděpodobně jste se vydali do nějaké velkoprodejny, kde jste měli možnost vybírat z velkého množství nábytku různého vzhledu, kvality a ceny. Mnohdy jste nenašli nic vhodného, nebo se Vám nehodily nabízené barvy či rozměry. Dále jste možná navštívili zakázkovou truhlárnu nebo prodejnu atypického nábytku. Jak jste pochodili s přáním jedné malé poličky nebo skříňky? Kolik času a jak ochotně se Vám věnoval personál? A Jaká byla výsledná cena a termín dodání?
My jsme jiní!

sortiment – Máme v nabídce velké množství typů nábytku, které neustále rozšiřujeme. Nenašli jste to, co hledáte? Pošlete nám poptávku nebo fotografii a my Vám naceníme a vyrobíme téměř cokoliv.

flexibilita - Vyrobíme Vám skříňku ve Vámi požadovaném rozměru s přesností na milimetr, z ohromné škály různých materiálů, barev a dekorů.

kvalita - Naše skříňky jsou vyráběny výhradně z kvalitních materiálů. Nepoužíváme nevhodné a poddimenzované deskové materiály, které nezajistí stabilitu, funkčnost a životnost.

výběr - Můžete si vybrat různé úrovně doplňků – pojezdy šuplíků, panty, úchyty – tak, aby výrobek splňoval Vaše požadavky na funkčnost a komfort.

cena - Neplatíte náklady na personál, vybavení a nájem prodejny a proto jsme schopni Vám nabídnout ceny velmi podobné velkoprodejnám avšak vyjma výrobků za super nízké ceny, kde ovšem částka většinou odpovídá kvalitě.

termíny – Vaši skříňku musíme samozřejmě vyrobit a to nejde na počkání. Dle zvoleného materiálu a doplňků (záleží na stavu skladů) Vám většinu výrobků připravíme k expedici do 5-ti pracovních dní. Pokud to nejde, ihned Vám nabídneme jiný možný dodací termín a Vy se můžete rozhodnout, jestli počkáte nebo si výběr upravíte.

otevírací doba – Ta je samozřejmě neomezená, ale to je vlastně logické…

ochota – Nevadí nám, že chcete pouze  jednu poličku na míru za pár kaček, vyrobíme ji rádi.

záruka – V tom jsme také jiní, neboť Vám dáme záruku na kvalitu materiálů a zpracování v délce 48 měsíců!!

služby – Samozřejmostí jsou také další služby jako je doprava, stěhování a montážní práce. Potřebujete kvůli novému kusu nábytku upravit rozvody vody, plynu, elektroinstalace nebo udělat stavební úpravy? I to Vám na poptání zajistíme.

AKCE – SMONTOVÁNÍ SKŘÍŇKY A DOPRAVA PO PRAZE ZDARMA.

Jste laik a smontování skříňky je pro Vás problém? Nebo na to prostě nemáte čas?
Nyní Vám nabízíme možnost smontování skříňky v naší dílně zdarma v ceně připravenosti pro laika a také Dopravu po Praze zdarma. Doprava mimo prahu je za cenu 8 Kč/km tam i zpět od hranice Prahy, nebo je možný osobní odběr ve výdejním skladu v Praze - Březiněvsi. U větších kusů nábytku provedeme montáž na místě. Součástí dopravy zdarma je pouze složení z vozu bez stěhování nábytku. Služba “stěhování“ je zpoplatněna dle ceníku doplňkových služeb. Akce je platná pouze u zakázek o celkové ceně vyšší než 5.000 Kč.

Doplňkové služby:

Stěhování nábytku: 50 Kč za každou započatou čtvrthodinu
Montážní práce u zákazníka: 80 Kč za každou započatou čtvrthodinu + doprava technika
Dodatečné dílenské úpravy nábytku na přání zákazníka – dle kalkulace na dotaz

Před zahájením stěhování nebo montážních prací bude zákazníkovi sdělen předpokládaný čas činnosti.

Doprava:

Doprava nábytku

Po Praze u zakázek do 5000 Kč ..... 300 Kč
Po Praze u zakázek od 5.000 Kč do 15.000 Kč ..... 150 Kč
Po Praze u zakázek nad 15.000 Kč ..... zdarma

Mimo Prahu u zakázek do 5.000 Kč ..... 300 Kč + 8 Kč/km tam i zpět od hranice Prahy
Mimo Prahu u zakázek od 5.000 Kč do 15.000 Kč ..... 150 Kč + 8 Kč/km tam i zpět od hranice Prahy
Mimo Prahu u zakázek nad 15.000 Kč ..... 8 Kč/km tam i zpět od hranice Prahy

Doprava jednoho montážního technika:

Po Praze ..... 300 Kč
Mimo Prahu ..... 300 Kč + 8 Kč/km tam i zpět od hranice Prahy

Doprava současně za každého dalšího montážního technika:

Po Praze ..... 150 Kč
Mimo Prahu ..... 150 Kč + 2 Kč/km tam i zpět od hranice Prahy

Odběr výrobků:

Na dodací adrese – předává doprava v čase sjednaném při dohodnutí dopravy.

Osobně ve výdejním skladu – Areál stavebnin RABAT (odbočka u benzinové pumpy), Praha 8 - Březiněves, pravidelná výdejní doba Po – Pá: 8.00 – 16.00, výdej mimo pravidelnou  výdejní dobu v předem dohodnutém čase – Po – Pá: 16.00 – 19.00, So: 8.00 – 12.00

Kontakty:

e-mail: info@mojeskrinka.cz.

telefon: 775 565 480  (v provozu Po - Pá: 8.00 – 17.00)

Manager Projektu – Hana Tošnerová – hanka@mojeskrinka.cz

 

Postup při objednání a vyřízení objednávky

  1. Po odeslání objednávky přes internetový systém Vám bude následující pracovní den zaslána objednávka a obchodní podmínky k potvrzení, dokumenty je třeba potvrdit zpětnou odpovědí na mail. V případě potřeby upřesnění nebo nesrovnalostí budete kontaktováni mailem, nebo telefonicky našim pracovníkem.
  2. Současně s potvrzením objednávky Vám bude zaslána zálohová faktura na 70% ceny zakázky a potvrzení termínu expedice při splnění podmínky včasné úhrady zálohy.
  3. Tři pracovní dny před termínem expedice Vám bude zasláno potvrzení termínu  a zálohová faktura na doplatek zakázky. Ten je možné uhradit převodem, případně v hotovosti při převzetí zakázky. V případě platby převodem bude zakázka expedována až po připsání peněz na účet.
  4. V případě naší dopravy budete kontaktováni naším pracovníkem pro dohodnutí času a místa převzetí.
  5. Cena za ostatní služby se platí hotově technikovi.

 
Kdo jsme a co děláme? Plníme sny. To je naše práce. Stavíme domy, rekonstruujeme byty, vybíráme s Vámi dlažbu do koupelny i osvětlení dětského pokoje. Záleží nám na každém detailu Vašeho domova, a proto jsme přišli s novým unikátním projektem Moje skříňka, díky kterému máte ještě větší možnosti ve volbě nábytku do Vaší domácnosti. Záleží nám na kvalitě, spolehlivosti a především spokojenosti našich klientů.
Podívejte se na naše stránky a zjistěte, zda bychom mohli splnit i další Vaše sny. KB Stavtvorba www stránek emocio